Witaj w sklepie internetowym kociolki.pl!

Znajdziesz tu różnego rodzaju kociołki - naczynia, które pozwolą Ci przełamać kulinarną rutynę i przyrządzać nad ogniskiem zachwycające smakiem i aromatem potrawy, a także paleniska ogrodowe oraz inne akcesoria pomocne przy kociołkowaniu.

Robiąc zakupy w naszym sklepie, przekonasz się jak wielką przyjemność sprawić może czas spędzony wspólnie z rodziną i przyjaciółmi na przygotowywaniu pod gołym niebem dań, które pod względem bogatego smaku i aromatu nie mają sobie równych. Biesiadowanie i ucztowanie przy ognisku z wypełnionym jedzeniem kociołkiem w roli głównej z całą pewnością stanie się jedną z ulubionych form rozrywki zarówno podczas ciepłych letnich wieczorów, jak i zimowych eskapad czy wycieczek.

Nasza oferta obejmuje kociołki żeliwne do wstawiania w ognisko oraz kociołki węgierskie do zawieszania na trójnogu rozstawionym wokół paleniska. W kategorii tej znajdują się tradycyjne kociołki węgierskie żeliwne, a także kociołki emaliowane oraz wykonane z nierdzewnej blachy inox. Są tu zarówno duże kociołki węgierskie, które pozwolą zaspokoić apetyt licznego towarzystwa, jak i mniejsze modele powstałe z myślą o kociołkowaniu w kameralnym gronie.

Kociołki dostępne są również w funkcjonalnych zestawach z trójnogami i paleniskami. Dzięki dużej liczbie konfiguracji i zestawień, z pewnością znajdziesz w naszym menu kociołek, który doskonale spełni oczekiwania Twoje i Twoich najbliższych. Nasze kociołki zapewnią Wam nie tylko pyszne jedzenie i świetną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Naczynia wykonywane są ze sprawdzonych surowców, które nie wydzielają w kontakcie z żywnością żadnych niepożądanych, szkodliwych czy toksycznych substancji, o czym świadczą odpowiednie atesty żywieniowe.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości - nasi konsultanci w niejednym kociołku chochelką mieszali i na temat kociołkowania wiedzą niemalże wszystko!

Zadzwoń i zapytaj!